O společnosti

K hlavním podnikatelským činnostem ČSAD Ostrava a.s. patří správa autobusových nádraží, pronájem nebytových prostor, loch, dílen a skladů a pronájem reklamních ploch. ČSAD Ostrava vlastní areály pro poskytování služeb spojených s osobní a nákladní dopravou v několika krajích České republiky. Cílem této činnosti je zprostředkovat cestující veřejnosti přístup ke službám dopravců prostřednictvím autobusových nádraží a poskytnutí služeb souvisejících s provozem osobní a nákladní dopravy v rámci servisní infrastruktury. 

ČSAD Ostrava a.s. je členem holdingu OSTRA GROUP a.s.

OSTRA – skupina propojených firem z různých oborů. Patří mezi největší poskytovatele služeb pro osobní a nákladní dopravu, zdokonaluje jízdní vlastnosti vozidel a díky svým nemovitostem zajišťuje podmínky pro podnikání i bydlení.

Věnuje se oblastem, kterým rozumí. Díky tomu a svým zkušenostem, které sbírá již více než 70 let, máte jistotu, že se na ni můžete ve všem spolehnout.

Nejedná se jen o podnikatelé, jsou to také patrioti, jež chtějí, aby jejich region prosperoval. Podporuje školy, nemocnice, neziskové organizace, sportovní kluby. Snaží se, aby byly lepší. Hledá a vytváří nové příležitosti pro všechny, kteří mají potenciál. Pomáhá vyniknout těm, kteří jsou připraveni uspět.

OSTRA. Blíž k úspěchu.

 

Operační program: Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

 

Operační program: Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

 

NPO - Fotovoltaický systém - ČSAD Ostrava a.s. - Olomouc (CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0006779) je spolufinancován Evropskou unií.