Skupina ČSAD Ostrava

Skupina ČSAD Ostrava navazuje na dlouholetou tradici československé automobilové dopravy, a dnes patří mezi největší poskytovatele kompletních služeb pro kamionovou a autobusovou dopravu v České republice.

více o skupině

Novinky

Kariéra

Máte zájem o práci ve společnosti ČSAD Ostrava? Stabilní společnost, mnohaletá historie, spousta zkušeností, silné zázemí, příjemné pracovní prostředí a mnohé další. Pokud se chcete stát součástí našeho týmu, pokračujte dále do aktuální nabídky volných pracovních pozic. Budeme se těšit.

Aktuální pracovní nabídky


Aktuálně žádné místo nenabízíme. Pokud u nás chcete pracovat, kontaktujte nás na e-mail ivana.janovska@cova.cz

Autobusové nádraží

OstravaNový JičínKopřivniceHraniceOlomoucUničovLitovelJeseníkŠumperkHolice

ZOBRAZIT

O SPOLEČNOSTI

Skupina ČSAD Ostrava navazuje na dlouholetou tradici československé automobilové dopravy a dnes patří mezi největší poskytovatele komplexích služeb pro nákladní a osobní dopravu v České republice.

Do portfolia nabízených služeb spadá mezinárodní kamionová doprava, spediční činnost, logistické a celní služby, servisní a opravárenská činnost pro nákladní automobily a autobusy, mycí a čerpací centra, stanice technické kontroly, velkoobchod a maloobchod s náhradními díly. Díky široké síti poboček jsme schopni zajistit komplexní a nadstandardní servis našim zákazníkům. K dalším aktivitám skupiny patří správa a pronájem nemovitostí, správa autobusových nádraží a pronájem reklamních ploch.

více informací

Historie

1949
vznik národního podniku Československá automobilová doprava
 
1992
vznik ČSAD Ostrava a.s.
 
1998
získání certifikátu podle EN ISO 9002
 
1999
přeměna společnosti na holdingovou strukturu s cílem koncentrace na core business a ekonomickou efektivitu. Vznik společností ČSAD Ostrava a.s., ČSAD Reality a.s., ČSAD Bus Ostrava a.s., ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s., KAR-mobil, s.r.o. a dalších..
 

více informací